DRUK UV (SZKŁO, DREWNO, PCV, PLEXI, INNE)

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Szkło to materiał, który coraz częściej wykorzystujemy jako element dekoracyjny w naszych domach, czy też mieszkaniach. Prostota charakteryzująca szkło sprawia, że idealnie wpasowuje się ono zarówno w trendy minimalistyczne, jak i bardziej bogate pod względem formy style (np.glamour, boho czy też floral). Aktualnie, dzięki rozwojowi przemysłu drukarskiego, mamy możliwość nasze szkło zmienić nie do poznania!

Zastanawiasz się, jak to możliwe? Druk UV na szkle to innowacyjna metoda wykorzystująca podczas procesu drukowania specjalne tusze, które pod wpływem promieniowania UV ulegają trwałemu utwardzeniu. Drukarki wyposażone w odpowiedniego typu lampy zapewniają najwyższej jakości utwardzenie, dzięki czemu druk UV na szkle jest uznawany za jedną z najtrwalszych metod uzyskiwania obrazu, czy też grafiki! Nadruk na szkle metodą ultrafioletu jest bezpieczny, dlatego też szkło użytkowe współtworzone z jego udziałem może znajdować się w pomieszczeniach, takich jak kuchnia, czy też łazienka. Pigmenty stosowane w Superdrukowanie.pl to sprawdzone produkty!

Wydruk na szkle jest Twoim marzeniem, ale nie masz jeszcze do końca sprecyzowanych planów co do jego realizacji? Z naszą niewielką pomocą stworzysz niebanalny druk na szkle do kuchni, dziecięcego pokoju, czy też małżeńskiej sypialni. Z nami w kilka chwil odmienisz swoją kuchnię, a łazience dodasz blasku, wyłącznie dzięki użyciu druku na szkle. Przeszukując Internet natknąłeś się na druk na szkle? Oferowany przez nas druk na szkle (cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna!) to metoda, którą pokochasz ze względu na jej trwałość oraz uzyskiwany efekt końcowy! Nie potrzebujesz druku na szkle? W przypadku druku UV wykorzystać możemy również inne materiały. Są to m.in. drewno, plexi, czy też PCV. W Superdrukowanie.pl nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Zapraszamy do zapoznania się także z naszą ofertą: naklejki reklamowe z nadrukiem. Wykonamy folie reklamowe na witrynęnaklejki podłogowe oraz naklejki reklamowe na samochód, szyldy reklamowe, tabliczki na drzwi.