DRUK WIELKOFORMATOWY

  • Drukowane na materiale PCV typu frontlit, najczęściej o gramaturze 510 g, odporne na warunki atmosferyczne, wodoodporne, trudne do zniszczenia. Wygodne podczas transportu, umożliwiające szybką zmianę miejsca ekspozycji, a dzięki oczkowaniu łatwy montaż. Druk wielkoformatowy wroclaw.

  • Drukowane na tkaninie typu blockout, która nie przepuszcza światła. Doskonale nadają się do wnętrz.

  • Drukowane na materiale o niższej gramaturze od frontlitu, o strukturze siatki, przepuszczającym światło i powietrze (dzięki małej podatności na podmuchy wiatru, ten nie powoduje efektu żagla). Reklama drukowana na siatce mesh jest najczęściej używana jest jako nośnik umieszczany na budynkach.

  • Drukowane z roli, na papierze citylight lub folii, w dowolnych rozmiarach (max szerokość 160 cm ekosolvent lub 320 cm twardy solvent).

  • Drukowany standardowo na papierze blueback, nośnik outdoorowy, będący skutecznym elementem szybkich, niekosztownych kampanii reklamowych.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

W Superdrukowanie.pl stawiamy przede wszystkim na wydruk wielkoformatowy. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu drukujemy banery reklamowe, plandeki, siatki winylowe, hangery a także plakaty i bilboardy. Druk wielkoformatowy nie ma dla nas tajemnic.

 

Co to jest druk wielkoformatowy? Poznaj druk wielkoformatowy we Wrocławiu!

Wielkoformatowy druk pozwoli dostrzec każdą reklamę nawet z bardzo daleka!

Wydruk wielkoformatowy bardzo często stosowany jest do celów marketingowych. Reklama wielkoformatowa to ciekawy, a zarazem efektywny sposób pozyskiwania klientów. Drukowanie wielkoformatowe przyjmować może różnorakie formy, najczęściej częściej są to siatki winylowe, bilboardy oraz plakaty. 

Oferujemy również druk cyfrowy oraz druk offsetowy.

 

Zalety druku wielkoformatowego

Drukowanie wielkoformatowe, pozwala na niedrogie i skuteczne dotarcie do Klientów. Stosowane podczas drukowania atramenty to substancje odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu druk na bannerze, siatce, billboardzie czy plakacie będzie trwały.

Na uwagę zasługuje również szybkość realizacji druku. Atramenty stosowane w drukowaniu solwentowym bardzo szybko schną. Fakt ten umożliwia maksymalne skrócenie czasu realizacji składanych zamówień.

Jeżeli interesuje Państwa reklama wielkoformatowa (Wrocław i inne miasta), zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a także kontaktu!