Banery tekstylne/hangery Zobacz większe

Banery tekstylne/hangery

Nowy produkt

Drukowane na tkaninie typu blockout, która nie przepuszcza światła. Doskonale nadają się do wnętrz.

Więcej szczegółów

  • TAK
  • NIE
  • TAK
  • NIE

Banery tekstylne stanowią jedną z coraz popularniejszych form nowoczesnej reklamy. Produkowanie banerów tekstylnych charakteryzuje się niską ceną, dzięki czemu przedsiębiorca ma możliwość rozdysponowania posiadanych środków finansowych również na inne formy reklamy (w Superdrukowanie.pl dostępne są m.in. ulotki reklamowe, plakaty reklamowe oraz inne produkty).

Drukowanie banerów reklamowych- Wrocław i okolice

Lekki, a zarazem dobrze widoczny baner materiałowy może być świetną reklamą firmy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku firmy (wyłącznie podczas sprzyjających warunków pogodowych!). W Superdrukowanie.pl hangery z nadrukiem tworzone są na wysokiej jakości materiale tekstylnym. 

Druk banerów tekstylnych odbywa się na tkaninie typu blockout, która nie przepuszcza światła i nie wpływa na jakość kolorów na nią nanoszonych. Jest to materiał odporny, który jest idealną bazą dla wszelkiego typu reklam, grafik i innych projektów graficznych. 

Drukowanie banerów tekstylnych- województwo dolnośląskie

Banery tekstylne do wnętrz mogą być zarówno głównym elementem reklamy, jak i jedynie jej uzupełnieniem. W Superdrukowanie.pl produkowanie banerów tekstylnych jest zindywidualizowane, dzięki czemu przedsiębiorstwa otrzymuje w pełni spersonalizowaną reklamę swojej firmy. 

Banery reklamowe idealnie nadają się do pomieszczeń znajdujących się w siedzibie firmy, a także jako uzupełnienie stanowisk wystawienniczych podczas różnego typu eventów branżowych. Hangery tekstylne mogą być również ozdobą, która dodatkowo będzie pełniła funkcję subtelnej reklamy. Wysokiej jakości banery materiałowe od Superdrukowanie.pl są materiałami reklamowymi, które można wykorzystać na kilkadziesiąt różnych sposobów. Ze względu na ich wyjątkową trwałość banery tekstylne bardzo często stosowane są jako wykończenie stoisk wystawienniczych oraz firmowych stanowisk podczas wielu branżowych spotkań. Nieprzepuszczający światła baner tekstylny może zostać w Superdrukowanie.pl zadrukowany w dowolnie wybrany sposób. Na jego powierzchni znaleźć mogą się zarówno hasła reklamowe, logo firmy, jak i inne elementy graficzne. Dodatkowo każdy hanger materiałowy może zostać wzbogacony o tunel umożliwiający jego jeszcze łatwiejsze zamocowanie w dowolnie wybranym miejscu.Każdy tworzony w Superdrukowanie.pl hanger reklamowy wykonywany jest z dbałością o najmniejszy detal. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiał, który zapewnia odporność na uszkodzenia, a dodatkowo (jak już zostało to wspomniane) nie przepuszcza promieniowania słonecznego. Hangery reklamowe przez nas produkowane występują w bardzo wielu  (często niecodziennych) rozmiarach. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki banerom tekstylnym stoisko wystawiennicze ma szansę zyskać nowy wygląd i przyciągnąć rzesze nowych, potencjalnych klientów. Odpowiednio zaprojektowany baner tekstylny może w późniejszym okresie stać się elementem wyposażenia pomieszczeń biurowych firmy.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

Druk cyfrowy wielkoformatowy:

druk plakatów cyfrowy

druk ulotek cyfrowy

Druk offsetowy:

plakaty offset druk

druk offsetowy ulotki

wizytówki offset druk

4 produktów w kategorii: