NAKLEJKI, FOLIE

  • Druk na folii perforowanej, przeznaczonej do wyklejania na szybach. Dzięki tysiącom małych oczek, folia jednostronnie przepuszcza światło – dzięki czemu grafika jest widoczna dla osób oglądających wyklejoną powierzchnię „z zewnątrz” a wewnątrz nie blokuje dopływu światła.

  • Produkujemy wszelkiego rodzaju oraz rozmiaru naklejki podłogowe – mające idealne zastosowanie przy promocji w punktach sprzedaży.

  • Drukujemy grafikę na folii wylewanej, przeznaczonej do oklejania pojazdów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Naklejki reklamowe to ciekawy, a zarazem atrakcyjny pod względem finansowym, sposób na udane działania marketingowe (reklamowe). Naklejki z nadrukiem są świetnym wyborem, gdy nasze środki inwestycyjne są ograniczone, a zależy nam na reklamie, która przynosi zyski. Możliwość ich personalizacji sprawia, że używając naklejek reklamowych możemy przeprowadzić kampanię reklamową każdego produktu i usługi.

Folie reklamowe - Wrocław i inne miasta

Folie reklamowe, które mogą Państwo nabyć w Superdrukowanie.pl to naklejki reklamowe przeznaczone do witryn, podłóg (tak, reklama może znajdować się również poniżej wzroku klienta), a także samochodów i innych pojazdów. Grafiki drukowane na tzw. folii wylewanej idealnie dopasują się do kształtu samochodu (przekonało się o tym wielu naszych Klientów).

Drukowanie naklejek reklamowych to również świetna alternatywa dla zwykłych ulotek. Wysokiej jakości naklejki reklamowe wielkoformatowe będą pozytywnie oddziaływać na wyobraźnię klienta, a tym samym zachęcą go do skorzystania z usług lub zakupu reklamowego produktu. Naszym klientom oferujemy również oklejanie folią (Wrocław)

Zapraszamy do zapoznania się także z naszą ofertą reklamy wizualnej. Produkujemy kasetony reklamowe, litery przestrzenne, tabliczki na drzwi.

Naklejki reklamowe - Wrocław

Oferowane przez Superdrukowanie.pl naklejki reklamowe to produkty w 100 % spersonalizowane. Nasi Klienci mają możliwość samodzielnego zaprojektowania grafik, jak i skorzystania z naszych pomysłów. Dysponujemy zespołem profesjonalnych grafików i chętnie omówimy każdą kampanię reklamową, a następnie dobierzemy odpowiednie rozwiązania (np. naklejki reklamowe podłogowe, okleiny na samochód).

Superdrukowanie.pl wykorzystywane folie reklamowe, wykonywane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które wielokrotnie zostały przez nas przetestowane.