Kasetony Zobacz większe

Kasetony

Nowy produkt

Rodzaje kasetonów jakie możemy wyprodukować:

  •  standardowy z licem z PCV, z wydrukowaną/wyciętą i naklejoną grafiką, podświetlany
  •  z dibondu - frezowany z dibondu w dowolnym kolorze, podświetlany najczęściej diodami LED, stanowiący bardzo eleganckie oznakowanie.
  •  napięty na profilach aluminiowych z licem elastycznym

Więcej szczegółów

Kasetony reklamowe to innowacyjny i efektowny sposób na poinformowanie otoczenia o własnej działalności. Kasetony świetlne są dobrą reklamą zarówno w dzień, jak i w nocy (dzięki zastosowaniu źródła światła). W Superdrukowanie.pl w ofercie posiadamy kilka rodzajów kasetonów. Te reklamy świetlne świetnie uzupełnią elewację firmy, wystawę sklepową, czy też dowolne miejsce w hotelu lub innym dowolnie wybranym miejscu.

Kasetony reklamowe - Wrocław i okolice

W Superdrukowanie.pl dostępny jest kaseton reklamowy w 3 odmianach. Do Państwa dyspozycji pozostają m.in. kasetony podświetlane standardowe z licem PCV. Ten rodzaj kasetonów posiada wydrukowaną lub naklejoną grafikę, która jest następnie podświetlana. Oferujemy również kaseton LED, czyli kaseton reklamowy wykonany z dibondu. Jest to model bardzo elegancki, często wybierany przez klientów biznesowych. Ostatnim z rodzajów kasetonów reklamowych jest minimalistyczny kaseton z licem elastycznym, napięty na profilach aluminiowych. Dzięki Superdrukowanie.pl reklama świetlna LED (lub z innym rodzajem podświetlenia) nabiera odmiennego charakteru.

Reklamy świetlne- Wrocław i województwo dolnośląskie

Kasetony reklamowe w Superdrukowanie.pl produkowane są w dowolnie wybranym przez klienta rozmiarze. Każdy kaseton reklamowy wykonywany jest z wytrzymałych materiałów, a nanoszona grafika drukowana jest z użyciem starannie wyselekcjonowanych tuszy i barwników. Indywidualna personalizacja projektu umożliwia spełnienie nawet najbardziej wysublimowanych wymagań.

Oprócz kasetonów reklamowych i reklam świetlnych znajdą Państwo w naszej ofercie również wiele innych produktów reklamowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i ofertą Superdrukowanie.pl!

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

naklejki reklamowe z nadrukiem

naklejki podłogowe

naklejki reklamowe na witrynę

naklejki reklamowe na samochód

 

3 produktów w kategorii: