DRUK CYFROWY

  • Niskonakładowy druk, najczęściej na papierze kredowym, o gramaturze od 130g do 250g. Maksymalny format wydruku to A3+. Najbardziej popularne są plakaty drukowane w formatach A3 oraz A4.

  • Niskonakładowy druk, najczęściej na papierze kredowym, o gramaturze od 130g do 250g. Maksymalny format wydruku to A3+ możliwe zatem są formaty ulotek: A6, A5, A4 składane do A5.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Reklama przyjmować może bardzo różne formy. Najczęściej do czynienia mamy z reklamą w formie ulotki lub plakatu. Słowo pisane oraz grafika o wiele lepiej przemawiają do potencjalnych Klientów, dlatego też naszym Kontrahentom biznesowym polecamy wysokiej jakości ulotki reklamowe oraz plakaty. W tworzone z użyciem druku cyfrowego produkty warto zainwestować np. podczas kampanii reklamowych, eventów firmowych, a także akcji promocyjnych.

Co to jest druk cyfrowy?

Oferowany przez naszą drukarnię druk cyfrowy to aktualnie jeden z najczęściej wybieranych typów druku. Jego wielką zaletą jest możliwość szybkiego stworzenia potrzebnych materiałów, dzięki czemu Klient nie traci niepotrzebnie czasu. Wybierając druk cyfrowy, Klient może także wybrać wielkość ulotki, czy plakatu oraz rodzaj papieru, na którym wcześniej ustalony projekt ma zostać wydrukowany. Superdrukowanie.pl to drukarnia cyfrowa (i nie tylko!) w której od przysłowiowej ręki realizowane są projekty z użyciem druku cyfrowego.

W naszej ofercie klienci znajdą druk cyfrowy wielkoformatowy (np. plakaty informacyjne, obwieszczenia) oraz druk cyfrowy dotyczący projektów mniejszego formatu (np. ulotki dostępne w wielu rozmiarach takich jak A3,A4,A5 czy A6). Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne rabaty, które sprawiają, że druk cyfrowy we Wrocławiu może być przystępny cenowo (nawet przy mniejszych zamówieniach biznesowych).

Druk cyfrowy- na czym polega?

Druk cyfrowy wielkoformatowy jest to bezpośrednie przeniesienie projektu graficznego na wybrane wcześniej podłoże (np. papier kredowy dostępny w Superdrukowanie.pl we Wrocławiu). W przeciwieństwie do wielu innych rodzajów druku, przy druku cyfrowym nie jest konieczne tworzenie formy drukowej (co znacząco obniża koszty). To właśnie dzięki temu drukowanie cyfrowe jest przystępne cenowo i opłacalne zarówno przy mniejszych, jak i większych zamówieniach drukarskich. Obraz, grafika czy innego rodzaju projekt tworzony jest w formie wirtualnej (np. w programie graficznym), dzięki czemu istnieje możliwość szybkiej zmiany np. tła, czy koloru czcionki. Jedną z zalet druku cyfrowego jest również mnogość rodzajów tego druku.

Rodzaje druku cyfrowego ze względu na metodę druku, podzielić możemy m.in. na elektrofotografię, jonografię, czy też magnetografię. Druk odbywający się na maszynach wielkoformatowych również możemy sklasyfikować.

Wyróżniamy tutaj druk cyfrowy solwentowy, lateksowy, a także mildsolwentowy, ekosolwentowy oraz pigmentowy i wiele innych. Duża różnorodność metod sprawia, że istnieje możliwość jak najlepszego dopasowania druku (jego rodzaju i metody) do posiadanego przez klienta projektu.