FLAGI I MASZTY

  • Flaga plażowa (beachflag, żagiel) składa się z telekopowego masztu (różne długości), zadrukowanego materiału oraz stopy. Stopa może być wkręcana w ziemię (piasek) lub rozkładana – krzyżak. Kształt flag plażowych przystosowany jest do wietrznych warunków – dzięki czemu eksponowana grafika jest stale widoczna. Najczęściej wykorzystywane flagi podczas...

  • Produkujemy flagi państwowe, okolicznościowe, wykorzystywane podczas różnych uroczystości, świąt, imprez.

  • Duże rozmiary, sprawiają, że obok flagi firmowej trudno przejść obojętnie, a ona sama nie pozostaje niezauważona, dlatego też coraz więcej firm inwestuje w tę formę promocji. Ustawione w niedalekiej odległości od siedziby firmy bądź tuż przed nią, ułatwią Klientom dojazd, budując pozytywny i profesjonalny obraz marki bądź przedsiębiorstwa.

  • Produkujemy wszelkie flagi fanklubowe, stadionowe, sektorówki.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Flaga reklamowa to wciąż jedno z najbardziej efektywnych narzędzi marketingowych. Powiewająca z elewacji budynku, okna, czy też umieszczona bezpośrednio nad wejściem do przedsiębiorstwa flaga, może być nie tylko świetnym drogowskazem dla zagubionych Klientów, ale również reklamą samą w sobie. Flagi reklamowe stanowią ponadto dobre uzupełnienie tzw. identyfikacji wizualnej firmy.

Flagi reklamowe, firmowe i wiele innych

W Superdrukowanie.pl do dyspozycji Klientów pozostają nie tylko flagi firmowe, ale również flagi typu wave (tzw. żagiel z masztem), flagi narodowe oraz flagi dla kibiców. Druk flag nie musi więc być związany wyłącznie z sprawami biznesowymi.

Spersonalizowane flagi można zakupić również w przypadku różnego typu eventów, spotkań, festiwali oraz innych imprez plenerowych czy zamkniętych. Kolorowa, jednobarwna, czy też posiadająca ciekawą grafikę flaga, na pewno zwróci uwagę gości i uczestników eventu, a tym samym pozwoli np. na zdobycie większej ilości Klientów w przyszłości, wiernych fanów (w przypadku np. festiwalu).

Drukowanie flag jest więc świetnym sposobem na rutynę marketingową. Taka nietypowa reklama na pewno pozytywnie wpłynie na odbiór przedsiębiorstwa przez otoczenie. a dodatkowo ociepli jego wizerunek. Flagi reklamowe można również wykorzystać jako swoiste drogowskazy. Będzie to szczególnie przydatne wtedy, gdy dzielimy naszą przestrzeń biurową z inną firmą, lub nie wszystkie pomieszczenia w naszej siedzibie powinny być dostępne dla Klientów (np. magazyny, pokoje socjalne itp.).

Drukowanie flag reklamowych- zalety

Wydruk flag reklamowych jest działaniem, które przyniesie biznesowi wiele pozytywnych aspektów. Flaga reklamowa (umieszczona na zewnątrz) jest szczególnie przydatna w początkujących biznesach, gdy nasze przedsiębiorstwo nie jest jeszcze zbyt dobrze znane wśród potencjalnych Klientów. Ponadto działalność gospodarcza, która zdecyduje się na własną flagę firmową zyska dodatkowy element własnej identyfikacji wizualnej firmy i stanie się pionierem pośród konkurencji. Tego typu wyróżnienie się spośród tłumu, na pewno przysporzy nowych Klientów.

Kwestie biznesowe nie są jedynym aspektem, którym w Superdrukowanie.pl się zajmujemy. W naszej drukarni personalizujemy również flagi dla kibiców oraz flagi narodowe. Wszystkim naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości druk w przystępnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami: naklejki reklamowe z nadrukiemnaklejki podłogowestoiska wystawiennicześcianki wystawiennicze