Flagi wave (żagiel z masztem) Zobacz większe

Flagi wave (żagiel z masztem)

Nowy produkt

Flaga plażowa (beachflag, żagiel) składa się z telekopowego masztu (różne długości), zadrukowanego materiału oraz stopy. Stopa może być wkręcana w ziemię (piasek) lub rozkładana – krzyżak. Kształt flag plażowych przystosowany jest do wietrznych warunków – dzięki czemu eksponowana grafika jest stale widoczna. Najczęściej wykorzystywane flagi podczas organizacji różnych eventów.

Więcej szczegółów

  • Płaska mocowana do gruntu
  • Krzyżowa
  • Wkręt
  • 2,6 m
  • 3,1 m
  • 4,1 m
  • 5,2 m

Flaga wave jest jednym z najczęściej wybieranych rodzajów flag reklamowych. Jej nietypowy wygląd, a także mobilność i lekkość sprawiają, że jest chętnie wykorzystywana zarówno w warunkach zewnętrznych, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Beachflag (tak również bywa nazywana flaga typu wave) świetnie sprawdzi się także na imprezach plenerowych, targach branżowych oraz różnego typu eventach biznesowych.

Produkowanie flag reklamowych- Superdrukowanie.pl

Wydruk flag reklamowych oferowany przez internetową drukarnię Superdrukowanie.pl obejmuje nie tylko samą fazę druku, ale również przygotowanie flagi plażowej do montażu. Maszty reklamowe tworzone w drukarni wyposażone są w teleskopowy maszt oraz stopę, dzięki czemu bezpośrednio po ich wykonaniu, mogą być użytkowane przez właściciela.

Każda flaga reklamowa winder przystosowana jest do wietrznych warunków panujących na imprezach plenerowych. Fakt ten bezpośrednio wpływa na jej widoczność. Odpowiedni kształt flagi, a także jej specyficzny sposób zadrukowania zapewniają reklamę przedsiębiorstwa/usługi przez cały czas!

Reklama żagiel- województwo dolnośląskie

Maszty plenerowe są formą reklamy polecaną każdemu z typów przedsiębiorstw. Ta nietypowa reklama przyciągnie tłumy, a także w prosty sposób przekaże zainteresowanym czym firma się zajmuje. Możliwość pełnej personalizacji produktu takiego jak flaga winder zapewnia 100 % skuteczność reklamową.

Na uwagę zasługuje również atrakcyjna cena oraz możliwość wyboru wysokości flagi reklamowej. Nie bez znaczenia jest także sposób jej montowania, który jest przyjazny nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach (tj. np. podczas eventu na piaszczystej plaży).

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

- rollupy reklamowe

- stoiska wystawiennicze

- ścianki wystawiennicze

3 produktów w kategorii: