Ścianki, trybuny Zobacz większe

Ścianki, trybuny

Nowy produkt

Uproszczony system, mający szczególnie efektywne zastosowanie podczas wszelkich promocji, degustacji oraz targów.

Więcej szczegółów

Targi, konferencje, czy też innego typu eventy branżowe nie mogą odbyć się bez odpowiedniej oprawy reklamowej. Idealnie dobrane ścianki reklamowe lub trybuny wystawowe mogą w znacznym stopniu przyczynić się do sukcesu przedsiębiorstwa. Starannie dobrana ekspozycja, przyciągające wzrok grafiki, a także wysokiej jakości materiały to cechy, które w 100 % opisują ścianki wystawiennicze proponowane przez firmę Superdrukowanie.pl. 

Ścianki wystawowe- Wrocław i okolice

Ścianki targowe (nazywane również trybunami wystawienniczymi) są jednym z elementów efektywnej, a zarazem minimalistycznej reklamy. Przyjmujące różną wielkość, a także kształt ścianki wystawiennicze będą świetnym urozmaiceniem np. akcji degustacyjnych, czy też targów branżowych. 

Wysokiej jakości trybuny wystawowe nie tylko przyciągną wzrok podczas jednej akcji promocyjnej, ale będą służyć przedsiębiorstwu przez dłuższy okres czasu. Oferowane przez Superdrukowanie.pl ścianki reklamowe drukowane są na najwyższej jakości materiałach, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością, a zarazem lekkością. 

Solidną ściankę wystawienniczą wybierz już dzisiaj!

Minimalistyczna i trwała ścianka wystawiennicza jest świetnym wyborem, gdy przedsiębiorca poszukuje nienachalnej reklamy, która będzie jednak pomimo wszystko przyciągała wzrok. Każda trybuna wystawiennicza tworzona jest indywidualnie, dzięki czemu Klient ma szansę uzyskać projekt zgodny z jego wcześniejszymi oczekiwaniami. 

W Superdrukowanie.pl ścianki targowe wykonywane są z dbałością o najmniejszy szczegół. Indywidualne podejście do Klienta zapewnia zadowolenie. 

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

- druk fototapeta

- drukowanie obrazów

- litery przestrzenne

- kasetony reklamowe

- szyldy reklamowe

- tabliczki na drzwi

2 produktów w kategorii: