Fototapety Zobacz większe

Fototapety

Nowy produkt

Dzięki zastosowanej technologii druku nasze fototapety są bezzapachowe i obojętne dla środowiska oraz otoczenia. Fototapety drukowane są na następujących podłożach:

  • folii typu wall
  • winylu
  • papierze

Więcej szczegółów

Fototapety na ścianę to wnętrzarski hit, który towarzyszy Polakom już od kilkunastu lat. Fototapeta do sypialni, czy też fototapeta do kuchni są świetnym pomysłem na budżetowe odświeżenie wnętrza. W Superdrukowanie.pl oferujemy klientom indywidualnym oraz biznesowym fototapety ścienne drukowane na trzech rodzajach materiału. W ofercie znajdziemy folię typu wall, papier oraz winyl. Do pomieszczeń z dużą wilgotnością (np. kuchnia, łazienka) polecamy fototapety na winylu lub folii typu wall.

Druk fototapet - Wrocław i okolice

Drukowanie fototapet w Superdrukowanie.pl odbywa się z użyciem wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Dzięki specjalnej technologii druku fototapety ścienne mają intensywne nasycenie kolorów oraz idealnie odwzorowują pierwotny projekt, który został dostarczony przez klienta, lub też wspólnie z nim stworzony. Aktualnie oferujemy m.in. fototapety do salonu, fototapety do pokoju dziecięcego, a także fototapety do wielu innych pomieszczeń. Nasze usługi obejmują również drukowanie fototapet do użytku hurtowego, np. w hotelach, biurach oraz innych budynkach użyteczności publicznej.

Fototapety - Wrocław i województwo dolnośląskie

Fototapety w druku wielkoformatowym przeznaczone są dla klientów indywidualnych oraz firm i przedsiębiorstw. Fototapety ścienne w Superdrukowanie.pl tworzone są w dowolnie wybranym przez klienta rozmiarze. Nietypowe rozmiary pomieszczeń, a także ich kształty nie są dla nas problematyczne. Fototapety wykonywane są zgodnie z projektem dostarczanym przez klienta. Zapraszamy do poznania większej liczby szczegółów!

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

rollupy reklamowe

stoiska wystawiennicze

ścianki wystawiennicze

1 produktów w kategorii: