Roll upy Zobacz większe

Roll upy

Nowy produkt

Przenośne standy, które dzięki swym właściwościom są niezastąpionym narzędziem do wspomagania różnego typu działań marketingowych.

Więcej szczegółów

Rollup, czyli przenośna reklama to aktualnie jedna z najczęściej wybieranych mobilnych reklam. Rollupy wystawiennicze są świetną alternatywą dla ścianek, czy też stoisk wystawienniczych, gdy Klient ma do dyspozycji małą powierzchnię reklamową. Stojak reklamowy rollup to również dobry pomysł, gdy akcja marketingowa odbywa się w plenerze i do dyspozycji nie pozostają stoliki, czy inne meble umożliwiające np. rozłożenie ulotek, czy informatorów firmowych.

Drukowanie rollupów - Wrocław i województwo dolnośląskie

W Superdrukowanie.pl drukowanie rollupów odbywa się na wysokiej jakości podłożu, dzięki czemu reklama jest odporna na warunki atmosferyczne i nie ulega natychmiastowemu zniszczeniu. Rollup reklamowy (podobnie jak wiele innych dostępnych w Superdrukowanie.pl produktów) może ulec personalizacji i stać się ciekawą reklamą przedsiębiorstwa i działalności gospodarczej. Rollupy z wydrukiem mogą ponadto zostać wykorzystane np. jako drogowskazy na festynach i imprezach plenerowych, standy informacyjne na konferencjach, czy też jako reklamy stacjonarne w siedzibie przedsiębiorstwa.

Reklamowy roll up - druk i personalizacja we Wrocławiu

Stojak reklamowy rollup jest również dobrym pomysłem, gdy pragniemy zareklamować naszą firmę w sposób niebanalny. Stojąca reklama na pewno przyciągnie wzrok potencjalnych Klientów i zachęci ich do zapoznania się z ofertą firmy. Rollupy są bardzo dobrze widoczną reklamą i jest to jedna z ich głównych zalet. Górująca ponad tłumem reklama na pewno będzie miejscem przy którym ludzie chętnie będą się spotykać.

Czekając np. na innego uczestnika festynu lub konferencji, ludzie chętnie będą zagłębiać się w słowa i grafiki, które postanowiono umieścić na rollupie.

Drukowanie rollupów na pewno przyniesie więc wiele korzyści marketingowych i biznesowych. Ponadto rollup może stać się minimalistyczną ozdobą np. siedziby firmy lub miejsca, w którym odbywa się konferencja. Na rollupie umieścić można np. informacje o prelegentach, sponsorach wydarzenia, logotypy czy w końcu informacje produktowe. Dobrze wykonany rollup (a tylko takie tworzymy w Superdrukowanie.pl) będzie służył swojemu właścicielowi przez długi okres czasu.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

litery przestrzenne 

kasetony reklamowe 

szyldy reklamowe 

tabliczki na drzwi 

druk fototapet

drukowanie obrazów 

2 produktów w kategorii: