Flagi kibica Zobacz większe

Flagi kibica

Nowy produkt

Produkujemy wszelkie flagi fanklubowe, stadionowe, sektorówki.

Więcej szczegółów

Ważny mecz, rozgrywka ulubionej drużyny, czy też charytatywne spotkanie sportowe to idealny sposób, by wybrać wysokiej jakości flagi klubowe na zamówienie. W Superdrukowanie.pl oferujemy klientom indywidualnym oraz biznesowym, m.in. flagi kibica, flagi stadionowe, a także tzw. flagi sektorówki. Wszystkie z rodzajów flag, które produkujemy są uszyte z wytrzymałego materiału, który jest odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zastosowana metoda druku to dodatkowa ochrona np. przed deszczem, który zalewa podczas meczu trybuny. Flagi sportowe Superdrukowanie.pl to świetne wykonanie (z dbałością o najmniejszy detal) w atrakcyjnej cenie.

W internetowej drukarni Superdrukowanie.pl istnieje możliwość zamówienia indywidualnie spersonalizowanej flagi klubowej. Flagi piłkarskie na zamówienie to produkty, które drukowane są z użyciem starannie wyselekcjonowanych barwników. Wszystkie flagi fanklubowe posiadają idealne odwzorowanie projektu, a dodatkowo nasycenie ich barw jest bardzo duże, dzięki czemu flaga nie ulega tzw. spieraniu. Fakt ten jest szczególnie ważny wtedy, gdy rozgrywki odbywają się na otwartej przestrzeni lub w innych niesprzyjających warunkach (np. podczas ulewy, śnieżycy i innych stanów meteorologicznych). Flagi piłkarskie, fanklubowe i inne wykonywane są w dowolnej liczbie egzemplarzy.

Flagi kibica na mecz wykonujemy w dowolnie wybranym przez klienta rozmiarze. Flagi wyposażone mogą być również w tzw. tunel, który umożliwia założenie flagi na kij lub inny element mocujący. W Superdrukowanie.pl każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, które z największą chęcią podejmujemy. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Zapraszamy do kontaktu, w celu pozyskania większej liczby szczegółów!

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

naklejki reklamowe z nadrukiem

naklejki podłogowe

naklejki reklamowe na witrynę

naklejki reklamowe na samochód

3 produktów w kategorii: