Plakaty (druk cyfrowy) Zobacz większe

Plakaty (druk cyfrowy)

Nowy produkt

Niskonakładowy druk, najczęściej na papierze kredowym, o gramaturze od 130g do 250g. Maksymalny format wydruku to A3+. Najbardziej popularne są plakaty drukowane w formatach A3 oraz A4.

Więcej szczegółów

Plakat jest jedną z najbardziej podstawowych form reklamy. Jego niezwykła mobilność, a także możliwość pełnej personalizacji sprawiają, że jest on chętnie wybierany zarówno przez mniejszych, jak i większych przedsiębiorców. Na uwagę zasługuje również fakt, że cyfrowy druk plakatów jest stosunkowo tani, dzięki czemu nawet wydruk kilku tysięcy egzemplarzy nie nadwyręża zbytnio funduszy przeznaczonych na promocję i reklamę firmy. 

Drukarnia cyfrowa plakatów- Wrocław i województwo dolnośląskie

Superdrukowanie.pl to drukarnia internetowa, które w swojej ofercie posiada również cyfrowe drukowanie plakatów (Wrocław oraz inne miasta objęte są tą ofertą). Wydruk plakatów dokonywany jest bardzo popularną metodą cyfrową, co bezpośrednio przekłada się na niski koszt produkcji plakatów. 

Druk cyfrowy plakatów we Wrocławiu w Superdrukowanie.pl odbywa się na papierze kredowym, którego gramatura jest zróżnicowana w zależności od zlecenia oraz wymagań Klienta. Wcześniej zaprojektowanie plakaty drukowane są w różnych rozmiarach, jednak podkreślić należy, że największy możliwy format plakatu (w przypadku druku niskonakładowego) to A3+. Do najczęściej wybieranych formatów należy A4 oraz A3. 

Wydruk cyfrowy plakatów- Wrocław i inne miasta Polski

Drukowanie cyfrowe plakatów szczególnie polecane jest jako uzupełnienie stacjonarnych kampanii marketingowych. Odpowiednio skomponowany i wydrukowany plakat dostarczy odbiorcom potrzebnych informacji, a dodatkowo przyciągnie potencjalnych Klientów swoją formą przekazu. Ponadto plakat może być również formą ozdoby, która będzie nieodpłatnie wręczana np. podczas targów branżowych czy też konferencji. 

W Superdrukowanie.pl stawiamy na jakość. Druk cyfrowy plakatów odbywa się u nas w najszybszym możliwym terminie i jest wykonywany z dbałością o najmniejszy detal. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi naszymi usługami drukarskimi. 

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

Reklama wizualna:

litery przestrzenne 

kasetony reklamowe 

szyldy reklamowe 

tabliczki na drzwi 

1 produktów w kategorii: