Banery, plandeki Zobacz większe

Banery, plandeki

Nowy produkt

Drukowane na materiale PCV typu frontlit, najczęściej o gramaturze 510 g, odporne na warunki atmosferyczne, wodoodporne, trudne do zniszczenia. Wygodne podczas transportu, umożliwiające szybką zmianę miejsca ekspozycji, a dzięki oczkowaniu łatwy montaż. Druk wielkoformatowy wroclaw.

Więcej szczegółów

  • TAK
  • NIE
  • TAK
  • NIE
  • TAK
  • NIE
  • TAK
  • NIE
  • TAK
  • NIE

Banery reklamowe i plandeki to tylko jeden z przykładów tzw. druku wielkoformatowego. Wielkopowierzchniowe reklamy (takie jak banery reklamowe) to świetny pomysł na dotarcie do praktycznie rzecz ujmując nieograniczonej liczby potencjalnych Klientów. Drukowanie banerów reklamowych to inwestycja, która opłacalna jest zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. W Superdrukowanie.pl oferujemy tani druk banerów, dzięki czemu reklama w formie baneru nie zabiera całego budżetu przeznaczonego na kampanię marketingową!

Tanie i skuteczne banery reklamowe- Wrocław i okolice

Internetowa drukarnia Superdrukowanie.pl to drukarnia, która oferuje swoim Klientom wysokiej jakości druk banerów (Wrocław i inne miasta województwa dolnośląskiego) reklamowych wielkopowierzchniowych. W ofercie znajduje się druk banerów i plandek różnego kształtu i wielkości.

Wcześniej zaakceptowany (lub stworzony samodzielnie przez Klienta) projekt nanoszony jest zazwyczaj na materiał PCV (np. typu frontlit). Materiał ten jest odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne (deszcz, grad, śnieg itp.). Banery reklamowe drukarni Superdrukowanie.pl są dzięki temu wytrzymałe i służą swoim właścicielom przez długi okres czasu.

Druk banerów - Wrocław i cała Polska!

Drukowane z dbałością o każdy detal banery reklamowe to świetna inwestycja, która pozwoli na zdobycie nowych Klientów! Wybierając baner, druk i cena mają znaczenie, dlatego w Superdrukowanie.pl oferujemy Klientom atrakcyjne stawki oraz ceny wybranych usług.

Drukowanie banerów we Wrocławiu w Superdrukowanie.pl to działanie, które przynosi w niedalekiej przyszłości niemałe zyski w postaci dużej liczby Klientów. Wielkoformatowy baner na pewno przyciągnie wzrok i zachęci do skorzystania z oferowanych na nim usług lub produktów.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

Reklama wizualna:

litery przestrzenne 

kasetony reklamowe 

szyldy reklamowe 

tabliczki na drzwi 

Druk offsetowy:

plakaty offset druk

druk offsetowy ulotki

wizytówki offset druk

4 produktów w kategorii: