WYSTRÓJ WNĘTRZ

  • Dzięki zastosowanej technologii druku nasze fototapety są bezzapachowe i obojętne dla środowiska oraz otoczenia. Fototapety drukowane są na następujących podłożach: folii typu wall winylu papierze

  • Drukowane są na specjalnym płótnie canvas – idealnie odwzorowującym płótno malarskie, dzięki czemu wybrana grafika wygląda jak oryginał czy doskonała reprodukcja. Dzięki bogato wyposażonemu warsztatowi - istnieje możliwość napięcia obrazu na ramie.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Ekspresowy rozwój fotografii i grafiki sprawił, że zdjęcia oraz obrazy towarzyszą nam każdego dnia. Spotykamy je zarówno w domach prywatnych, jak i miejscach użyteczności publicznej (galeriach handlowych, biurowcach itp.). Aktualnie są już nie tylko jedną z możliwości uchwycenia ulotnej chwili, ale również elementem dekoracyjnym, na który warto postawić aranżując wnętrza.

W Superdrukowanie.pl oferujemy wiele różnych typów druku. Z nami drukowanie obrazów jest dziecinnie proste. Wydruk na płótnie to świetny pomysł, gdy pragniemy przedstawić szerszemu gronu osób np. piękne momenty z naszych wakacyjnych wyjazdów, czy np. realizacji usług, które oferujemy. Drukowanie na płótnie wykorzystane może być również w przypadku tworzenia prezentu ślubnego (możemy wydrukować na płótnie sesję narzeczeńską). W Superdrukowanie.pl drukowanie obrazów umożliwia stworzenie prostej, a zarazem efektywnej ozdoby. Do dyspozycji naszych Klientów pozostają m.in. druk na płótnie (typu canvas) oraz drukowanie fototapet (na winylu, papierze, folii typu wall). Drukowanie zdjęć na płótnie pozwoli dodać im szlachetności. W naszym warsztacie istnieje możliwość napięcia obrazu/fotografii na ramie.

Zdjęcia drukowane na płótnie to również strzał w dziesiątkę, gdy przygotowujemy nasze stanowisko wystawiennicze na targach branżowych, czy też konferencjach. Idealnie wykadrowane fotografie są ciekawą ozdobą, która na pewno przyciągnie wzrok. Ponadto drukowanie obrazów na płótnie pozwala na uchwycenie czającej się w ich wnętrzu głębi kolorów.

W przypadku fototapet stawiamy na wysokiej jakości druk, który jest obojętny dla środowiska, a przede wszystkim nie posiada zapachu. Nasze fototapety są bezpieczne i stanowią świetną ozdobę np. pokojów dziecięcych, kącików czytelniczych, czy też przestrzeni biurowych.

Zapraszamy do zapoznania się także z naszą ofertą: reklama wizualna. Wykonamy kasetony reklamowelitery przestrzenne, szyldy reklamowe oraz tabliczki na drzwi